Miluješ adventní kalendáře? Jeden pro tebe mám zdarma.

Není čokoládový, ale jeho náplní je
24 jógových tipů.

V minulých letech měl velký úspěch, a tak ho do světa posílám znovu. Je plný jógové inspirace a myšlenek k rozjímání. Přeji si, aby ti ve vánočním čase přinesl spoustu klidu. 

Dopřej si inspiraci mailem každý den
až do Vánoc!

Kdo tě adventním časem provede?

Jmenuji se Alice. Jsem jogínka, manželka a máma. Jóga je v mém životě už 8 let a vděčím jí za mnohé. Rozhodně to pro mě není jen praxe na podložce, ale se stala součástí mého každodenního života. Hledám radosti v maličkostech. Hraju si s myšlenkami. Sleduju souvislosti. Ladím svůj život k souladu.

V jógové praxi pečuji o ženy pomocí Cyklické jógy, vedu těhotné ženy ke ztišení, provádím ženy předporodními rituály. Ke své jógové a meditační cestě jsem se dostala skrze pobyty v ašrámu v Indii a meditace v Nepálu, Bali a na Novém Zélandu.

Miluju byliny, napářku, minimalismus a ruce od hlíny.

Kalendář už udělal radost

ženám

Moc děkuji za Vaše maily a obrovskou psychickou pomoc, která je v každé vaší větě. Moc mi pomáháte a nabíjíte novou, pozitivní energií (kterou teď jako maminka 8.měsíční holčičky neuvěřitelně potřebuji) 🙂

Aneta

Dobrý den Alice, chtěla bych Vám poděkovat za krásný adventní kalendář, který byl příjemným povzbuzením i potěšením nejen předvánočního času, ale bude mít jistě pozitivní vliv i kterýkoliv z následujích dní.

Jitka V.

Děkuji Vám za všechny krásně napsané dny, které zklidňovaly, posouvaly člověka jinam než obvykle a poskytovaly na vánoční čas jiný úhel pohledu. Děkuji za vaše stránky, práci, kterou děláte.

Petra B.

Moc děkuji za jógový adventní kalendář. Bylo to příjemné zastavení v každodenním shonu spojeném s koncem roku ( někdy spíše připomínající konec světa ).

Lenka