Cyklická jóga workshop

14. ledna 2023 10 – 13 hodin | studio Do Yoga | Ostrava

Ráda by ses více naladila na své tělo? Přála by sis mít svůj cyklus více v harmonii? Menstruaci bez bolesti a PMS bez příznaků? Nebo tě trápí gynekologické problémy a ráda bys je řešila i skrze spirituální stránku?

Worskhop Cyklické jógy propojuje pohyb s naším menstruačním cyklem. Učí nás zpomalit a využít kvalit svého cyklu k tomu, abychom mohly žít svůj potenciál.

prostor pro sebe, který si rozhodně zasloužíš


Co na tebe čeká na workshopu
Cyklické jógy:

TEORETICKÁ ČÁST

Na workshopu se dozvíte o 4 fázích našeho cyklu, se kterým se pojí dary a stíny. Panna, Matka, Kouzelnice, Vědma. 4 archetypy, kterých se dotkneme, ale nemusíme na nich lpět. Ráda vás naučím, jak využívat těchto kvalit a využít tak jejich potenciál, ať už v práci, ve vztazích nebo právě v rámci jógové praxe. Dozvíte se, jak funguje náš hormonální systém. Budeme se bavit o menstruaci a jakým způsobem nás ovlivnily naše první měsíčky. Naučíte se prozkoumat své emoce a rozlišit, která fáze cyklu zrovna převládá. 

PRAKTICKÁ ČÁST

Čeká na vás laskavý ženský kruh. Možná to bude poprvé, možná už znáte. Otevírá se tady prostor pro vaše sdílení, pro vaše příběhy, pro vaše emoce. To když samy promluvíme nahlas o těchto křehkých tématech nás může skrze vykročení přes komfortní zónu zas posunout o kousek dál. Kruh je vedený formou „councilu“. 

V jógové praxi se naladíme skrze dech na sebe, necháme všechna slova doznít a ponoříme se do prožitku těla. Vyzkoušíte si, jaká praxe je přijemná v jednotlivých fázích cyklu. A protože se každá z nás nachází v jiné fázi cyklu, budete mít na výběr. Můžete si zvolit si buď dynamičtější nebo jemnější formu. Skrze tuto zkušenost si pak můžete přizpůsobit svou domácí praxi podle svého menstruačního cyklu. Na závěr na vás čeká hluboká relaxace spojená s vizualizací.

Workshop je vhodný pro ženy, které by rády zmírnily PMS, řeší bolestivou menstruaci, krátký nebo dlouhý cyklus, přejí si vysledovat ovulaci apod. Pokud berete hormonální antikoncepci, cyklus je vytvořený uměle, jste každopádně vítány. Workshop není vhodný při zánětu v těle a během prvních 12. týdnů těhotenství. 

K workshopu obdržíte ebook o Cyklické józe k Vaší další domácí praxi.

workshop Cyklické jógy naživo

Možná svůj cyklus už znáš a to je dobře, pojď se do své cykličnosti ponořit ještě hlouběji. 

jóga a ženský kruh

Cyklická jóga je o vnímání svého cyklu, naladění se na něj. Je taky o sdílení a naslouchání. 

komorní skupina žen

Potkáme se v komorní skupině 15 žen. Dopřejeme si prostor, čas a klid. 

Kdo tě provede workshopem?

Alice Mičunek

Alice Mičunek

jogínka

 Jóga se stala mou každodenní radostí. Vystudovala jsem ji v Indii, ale další škola je každodenní praxe na podložce i mimo ni. Worskhopy naživo mám nejraději. Společná jógová praxe, atmosféra, péče o vás a síla sdílení – to je prostě moje. Jsem vděčná, že vám můžu své jógové poznatky předat i touto cestou.

Dopřej si čas pro sebe, nikdo jiný to za tebe neudělá.

„Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe žena může udělat.“
Alice

Jak se řeší storno poplatku?

14 dní před workshopem je zrušení možné mailem se 100% náhradou ceny. Poté je možné za sebe najít náhradníka.

S jógou teprve začínám...

No tak to je skvělé. Moc ráda tě provedu zdravými a jemnými základy jógové praxe. Tohle bude výborný začátek.

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat.

 +420 732 818 514

vsouladu@alicemicunek.cz