Jak si porozumětájurvédsko-jógový online workshop

září 2021 (termín upřesníme) | 9 – 13 hodin

Dopřej si prostor pro sebe. Čas, kdy můžeš načerpat energii a naučit se něco nového. V pohodlí svého domova. Budeme načerpávat, jógovat, sdílet. Čekají na tebe praktické tipy i jógová praxe. Tak vzhůru do toho, pojď se opečovat.

4 hodiny pro sebe, který si rozhodně zasloužíš

 Co se dozvíte v ÁJURVÉDSKÉ části:

~ Chceš poznat svůj konstituční typ, který ovlivňuje tvou povahu a vzhled?
~ Jak mu uzpůsobit stravu a denní návyky, aby ses cítila a vypadala zdravě?
~ Jak porozumět svým blízkým díky ájurvédské typologii?

Detailně se podíváme na ájurvédskou typologiikonstituční typy (prakrti). Jaké jsou, čím nás charakterizují po fyzické a duševní stránce, jak poznat ten svůj, jak vypadá naše aktuální nerovnováha (virkrti).

Konstituční neboli metabolický typ je daný v naší DNA. Určuje naše celoživotní tendence, ať z pohledu zdraví a nemoci nebo našeho chování. Objevit ten svůj je cestou sebepoznání, pochopení svých silných a slabých stránek. Je pro nás důležitým vodítkem, jak si pomáhat k rovnováze.
 

Co vás čeká v JÓGOVÉ praxi:

~ restorativní jógová praxe jógy vedoucí k naslouchání si
~ dechové techniky vedoucí k sobě
~ hluboká relaxace spojená s vizualizací

Jógová praxe nás vede skrze tělo a dech dovnitř. Díky ztišení máme možnost naslouchat svému vnitřnímu hlasu, získat nadhled nad našimi emocemi a pomocí meditace získáváme sladění s naší myslí.

Na workshopu se naučíš jógové techniky, které ti pomohou porozumět si. Zjistíš, jak nahlédnout do tvé mysli a jak si dopřát zastavení a nadhled. Získáš návod na to, jak si porozumět zase o kus víc.

Co jsme pro tebe připravily
na workshopu Jak si porozumět:

4 hodinový workshop naživo

Přichystaly jsme pro tebe teorii, ale hlavně praxi. Nasytíš jak svou mysl, tak si dopřeješ uvolnění pro tělo.

dvě lektorky Hanka a Alice

Každá přinášíme pohled na jednu z indických věd. Hanka ti ukáže ájurvédská doporučení pro život. Alice tě provede jógovou praxí.

z pohodlí tvého domova

Varianta online, kterou si můžeš užít s námi v reálném čase a nebo také ze záznamu, kdykoliv po workshopu. 

Kdo tě provede workshopem?

Alice Mičunek

Alice Mičunek

jogínka

 Jóga se stala mou každodenní radostí. Vystudovala jsem ji v Indii, ale další škola je každodenní praxe na podložce i mimo ni. Worskhopy naživo mám nejraději. Společná jógová praxe, atmosféra, péče o vás a síla sdílení – to je prostě moje. Jsem vděčná, že vám můžu své jógové poznatky předat i touto cestou.
Hanka Svíčka

Hanka Svíčka

průvodkyně ájurvédou

Ájurvéda je umění harmonicky žít. Pro mě ájurvéda selský rozum v ryzí podobě. Zaměřuje se na vliv stravy na naše zdraví a mysl a na sebepéči – zdravé návyky. Ve své praxi využívá léčebných účinků potravin, koření a bylin.
Nabízím konzultace, semináře o ájurvédě a kurzy vaření. Absolvovala jsem tři roky studia v Ájurvédské Gurukule v Praze pod vedením MUDr. Martiny Ziskové.

Dopřej si čas pro sebe, nikdo jiný to za tebe neudělá.

„Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe máma může udělat.“
Alice

Jak to probíhá prakticky?

Pokud máš chuť se k nám přidat na online setkání, tak po uhrazení workshopu dosteneš na tvůj mail odkaz na Zoom. Kdybys náhodou online workshop nestihla, nevadí. Děláme záznam, který následně posíláme všem účastnicím taktéž k dispozici.

Jak se mohu podívat na záznam?

Pokud jsi nestihla online workshop, tak i následně je možné si zakoupit záznam. Po uhrazení workshopu ti přijde na mail odkaz, který si můžeš přehrát na youtube a také pdf podklady, kde najdeš všechny podrobnosti o očistě z pohledu ájurvédy.

S jógou teprve začínám...

No tak to je skvělé. Moc ráda tě provedu zdravými a jemnými základy jógové praxe. Tohle bude výborný začátek.

O ájurvédě toho moc nevím...

Nevadí, Hanka vše vysvětluje velmi srozumitelně a prakticky. Dostaneš řadu praktických tipů pro své zdraví a životní styl.

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat.

 +420 732 818 514

vsouladu@alicemicunek.cz