Jógový víkend "Nadechnout se"

4.-6. září 2020
Chalupa Ondřejovka, Vlčice

Ráda bych tě pozvala na jógový víkend v útulné chalupě Ondřejovka v Jeseníkách.

Pokud toužíš po čase pro sebe, po jógové praxi a víkendu plném vůni, tak tento pobyt bude pro tebe. Můžeš se těšit na dechová cvičení, jógovou praxi, ženský kruh, ticho, byliny a téma, které nás povede k sobě:
NADECHNOUT SE

3 dny, které ti dají energii na další 3 měsíce

Na co se můžeš těšit:

2 noci a 3 dny

Užij si čas pro sebe v nádherné krajině Jeseniků. Útulná chalupa Ondřejovka je na konci vesnice Vlčice. Prostoru pro procházky a rozjímání bude dostatek.

Plná penze

V ceně je plná penze. Můžeš se těšit na vegetariánské menu a posezení u kamen.

Jógová praxe

Během víkendu jsou pro tebe přichystány 3 lekce jógové praxe. Ponoříme se společně do dechových cvičení a relaxačních technik.

Aromaterapie

Pohýčkáme se vůněmi. Připravíš si svou vlastní vonný olej a úžasná Tereza Machová tě provede aromaterapeutickými dýchánky.

}

Čas na sebe

Dopřej si čas pro sebe a doplň svůj pohár energie.

Bylinná napářka

Užij si ženské hýčkání. Během pobytu si můžeš dopřát bylinnou napářku.

Zarezervujte si své místo

Objednávka

Kdo ti zpříjemní pobyt?

Alice Mičunek

Alice Mičunek

jogínka

Tento víkend byl dlouho v mé hlavě. Opravdu se těším na všechny z vás, se kterými se potkáme a (znovu) si společně zajógujeme a naladíme se na sebe. Na pobyt s sebou beru i moje dva chlapy. Jinak to bude ryze ženské setkání.
Tereza Machová

Tereza Machová

aromaterapeutka

Tereza je nádherná žena a mám velkou radost, že právě ona bude součástí našeho víkendu. Její energii mám moc ráda a věřím, že i tebe nakazí svým smíchem a laskavostí. Provede nás voňavými dýchánky, takže se dozvíš o aromaterapii zase o kus víc.

3 dny, které ti dají energii na další 3 měsíce

„Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe máma může udělat.“
Alice

Jaká je kapacita pobytu?

Komorní skupina do 15ti žen.

Kde budu ubytovaná a s kým?

Chalupa Ondřejovka je chalupa. Útulná s pecí a věřím, že její prostor nám dá příležitost si být blíž. K dispozici jsou dva 3 lůžkové pokoje a dále pak přistýlky v podkroví. Lůžkoviny jsou na chalupě. Pokoj tedy budeš sdílet s dalšíma ženama.

Jak bude vypadat program?

V pátek se můžeš těšit na ženský kruh. V sobotu je připravená jógová praxe dopoledne i odpoledne a také aromaterapeutický workshop a tvoření s Terezkou. Sobotní večer bude opět v duchu ženského kruhu. V neděli si dopřejeme další jógovou praxi. V průběhu víkendu si můžeš dopřát také bylinnou napářku.

Co když nakonec nebudu moct přijet?

Pokud bys nemohla přijet a budeš to vědět 30 dní předem, zálohu 2.000,- ti vrátím v plné výši. Pokud bys musela zrušit svůj pobyt později, je možné za sebe najít náhradu (ráda ti s tím pomůžu). Pokud se náhradnice nenajde, záloha pokrývá náklady na neobsazené lůžko,

Co není v ceně?

Doprava.

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat.

volejte: +420 732 818 514

pište: alice@cyklickajoga.com