Toužíš po tom, aby tvoje tělo, mysl a duše byly
v souladu?

Přála bys sis udělat něco pro sebe? Něco, co nejde jen po povrchu, ale zavede tě do tvého nitra? Nahlédni tedy do programu Cesta k souladu.

Program Cesta k souladu

Ráda bych ti představila program Cesta k souladu, který ti otevře dveře k sobě.

O čem je program Cesta k souladu?

Jóga není jen o našem fyzickém těle. Směřuje nás k jednotě…těla, mysli i duše. A s tímto přáním vznikl také program Cesta k souladu. Nejde pouze o fyzické cvičení, jde o cestu, která tě zavede hlouběji k sobě. Jde o vytvoření prostoru, ve kterém můžeš zkoumat, hledat a nacházet. Jak daleko chceš jít a dojdeš, záleží na tobě.

Možná si kladeš otázky:

 • Proč se mi neustále vrací tahle nemoc/bolest téhle části těla.
 • Proč mi do života přichází tyto situace, které stále neumím řešit v harmonii?
 • Jak mám naslouchat svému tělu a respektovat ho?
 • Jak vědomě pracovat se svou myslí?
 • Jak bych se mohla opravdu zrelaxovat a uvolnit se?
 • Jak být v souladu?

Věřím, že své odpovědi nalezneš pomocí jógové praxe, dechových cvičení, relaxace a seberozvojových technik. Ráda tě pomocí těchto pomocníků provedu. Velký kus práce však bude na tobě. Odpovědi totiž máš uvnitř sebe.

Ponoř se do sebe!
Odpovědi k tvým otázkám jsou uvnitř.

Nehledej venku, ale začni zkoumat to, co je uvnitř. Tam se nachází odpovědi na všechny tvoje otázky. Udělej si jasno a vykroč na svou cestu.

Co se díky Programu Cesta k souladu naučíš?

Porozumíš více svému tělu.

Naučíš se dechové techniky. Některé tě ztiší, jiné dodají energii.

Naučíš se relaxovat a uvolňovat se.

Ponoříš se hlouběji do tebou vybraného tématu na různých úrovních - fyzické, intelektuální i emoční.

Prozkoumáš své téma pomocí řady otázek.

Budeš umět pracovat s afirmacemi.

Zacvičíš si jógu z pohodlí svého domova kdykoliv budeš mít čas.

Bude mi ctí být
tvou průvodkyní

Mé jméno je Alice Mičunek. Miluji jógu, díky ní jsem pochopila své tělo i mysl. Jóga mi dala příležitost naladit se i na svou ženskou duši. S vděčností předám toto vědění i tobě, abys byla blíž k souladu se svým tělem, myslí i duší.

Jak vypadá program Cesta k souladu?

Připravila jsem pro vás několik témat na vaší cestě k souladu. Můžeš začít tím, co tě osloví. Můžeš si jich vybrat více nebo jen jedno. Je to tvoje cesta a tvé tempo. V programu se dostaneš do členské sekce, ve které na tě bude čekat zvolené téma.

Přeji si cítit svobodu

 • Dopřej si jógovou praxi pro uvolnění hrudníku a oblasti mezi lopatkami.
 • Protáhni mezižeberní svaly.
 • Pořádně se nadechni. Nauč se techniku plného jógového dechu a „nádí shodana“.
 • Napoj se na svou čtvrtou čakru a element Vzduchu.
 • TÉMA: sebeláska, svoboda, schopnost přijímat i dávat, otevřenost novým příležitostem.

Ztiš se a ponoř se dovnitř

 • Uvolni své tělo pomocí plynulé jógové praxe.
 • Nauč se sledovat svůj dech a osvoj si dechovou techniku „brahmarí“.
 • Napoj se na svou šestou čakru a propoj všechny elementy.
 • TÉMA: ztišení, uvolnění mysli, relaxace.

Co na tebe čeká v každém balíčku?

N

Jógové video

V členské sekci najdeš jógové video pro tvé téma. Jeho délka je cca 30 minut a je pro tebe (ostatně jako vše ostatní) kdykoliv k dispozici.

N

Dechové techniky

Připravila jsem pro tebe ke každému tématu dvě dechové či koncentrační techniky. Pomocí videa se snadno naučíš ladit na svůj dech.

N

Relaxační mp3 nahrávka

V každém tématu tě provedu také relaxací. Naučíš se uvolnit své tělo a pozveš svou fantazii pomocí vizualizací do krásných představ.

N

Ebook s trochou teorie a hodně praxe

Bez vlastní iniciativy to nepůjde. Pokud si přeješ pokročit na své cestě dál, bude potřeba prozkoumat sebe sama, pochopit se a přijmout se. V ebooku tě tedy čeká trocha teorie spojená s psychosomatikou a hodně praxe v podobě seberozvojových technik. Opět bude záležet na tobě, kdy a kolik času jim dáš.

Kolik program Cesta k souladu stojí?

Cena za jeden balíček je 390,- Kč.

Cena při koupi dvou témat najednou je 660,- Kč.
Díky tomu ušetříte 120,- Kč.

Miluju, když se věci dělají naplno a z celého srdce. Alice takto tvoří – s radostí a láskou. Tím, co předává, skutečně žije. Z každého kousíčku programu Otevřené srdce a Klidná mysl dýchá něha, podpora a pochopení, které mi na mojí cestě velmi pomáhají a je krásné je mít v této podobě stále nablízku.
Anna Sítorová

akrojogínka a studentka pedagogiky

Za tu dobu, co se známe, se Alice Mičunek stala mým velkým vzorem, a dlouho jsem ji tajně vnímala jako svoji průvodkyni. Dokud ke mně nepřišel její nový online program, který otevřel nejen moje srdce, ale také moji duši. Ta najednou pochopila, že jedinou vůdkyní v mém životě jsem já a můj vnitřní hlas. V Alinčiných myšlenkách, které přenesla do úžasné teoretické i praktické jógové podoby, jsem našla spoustu odpovědí, ke kterým bych samotná putovala mnohem déle. Její nový projekt vychází z ní, z jejích zkušeností, z jejího srdce. Čtěte, zapisujte si, poslouchejte, cvičte a objevujte samy sebe! Díky, Ali
Blanka Datinská

milovnice dobrého jídla a food blogerka

Co všechno tedy získáš?

Zakoupením online programu získáš přístup do členské sekce a v ní na tebe čekají:

 • tebou zvolené téma, kterým se chceš zabývat
 • 1x jógové video pro dané téma s délkou minimálně 30 minut. Jógovou praxi si tedy můžeš zacvičit, kdykoliv najdeš půlhodinky času.
 • 2x video s dechovými technikami, které tě navedou k vnímání dechu, zklidnění nebo i načerpání energie
 • ebook s trochou teorie a hlavně s praktickými seberozvojovými technikami. Máš možnost se pustit do jednotlivých kroků postupně nebo si dopřát své tempo. Nikam se nemusíš honit.
 • mp3 relaxační nahrávka, ve které tě provedu vedenou relaxací spojenou s vizualizací.

Máš rády dárky navíc?
Tady jsou pro tebe bonusy k programu zdarma.

Pracovní listy

Tahle povedená pomůcka tě provede krok za krokem praktickými úkoly. Budou se ti tak dělat snadněji a nemusíš ztrácet čas přípravami. Vše je přichystáno k okamžitému použití. 

Afirmace

Poznejte sílu afirmací. Jednoduchá a přitom silná slova tě podpoří na tvé cestě. Můžeš si je vytisknout a dát na zrcadlo, k nočnímu stolku nebo k psacímu stolu. Tohle tě opravdu pohladí po duši.

Co když by ti online program neseděl?

Záleží mi na tvojí spokojenosti, a proto máš možnost do 14-ti dní online kurz vrátit. A bez udání důvodů dostaneš své peníze zpět.

Možná vás ještě zajímá…

Proč jsou zatím k dispozici pouze dva balíčky z celého kurzu?

Připravila jsem pro tebe zatím tyto dvě témata. A chystám další. Ale vše má svůj čas.

Je pro mě online kurz Cesta k souladu, pokud jsem jógová začátečnice?

Ano. Jógová praxe je sestavena velmi jemně a také citlivě. Vždy respektuj své tělo a jeho možnosti. Do tématu ladění se na sebe a naslouchání si se budeme uvnitř kurzu věnovat. Pokud by sis nebyla jistá, neváhejte mi napsat email, ráda ti poradím.

Můžu se k lekcím jógy nebo k relaxacím vrátit později?

Skvělá zpráva. Rozhodně ANO. Jednotlivé balíčky vám zůstanou s neomezenou platností. Můžeš si tedy svůj čas pro sebe dopřát kdykoliv. To stejné platí pro mp3 relaxaci a všechny další podklady.

Jak dostanu přístup do online programu?

Prakticky to vypadá tak, že po zaplacení online kurzu ti na mail přijdou přihlašovací údaje. Pomocí nich se dostaneš do členské sekce, která pro tebe bude kdykoliv k dispozici.

Jak dlouho kurz trvá?

To záleží jen na tobě. Když by ses pustila do dechových cvičení, jógové praxe a na závěr si poslechneš relaxaci, tak tohle celé ti zabere okolo jedné hodiny. Pak na tebe čeká ebook a řada praktických úkolů a to už je opravdu individuální, jak až do hloubky se chcete pustit.

Je nějaké zdravotní omezení, které by mi bránilo v online kurzu?

Pokud máš nějaké dlouhodobé zdravotní potíže, bude rozhodně lepší, když situaci budeš konzultovat se svým lékařem. Vždycky je vhodnější svůj aktuální stav také konzultovat s jógovým lektorem či lektorkou. Protože se bohužel neuvidíme osobně, při jakýchkoliv pochybnostech ohledně tvého zdravotního stavu a praxe, mě neváhej kontaktovat přes email.

Je některý z balíčku vhodný i pro těhotné?

ANO! Balíček KLIDNÁ MYSL a OTEVŘENÉ SRDCE si můžeš užít i během těhotenství, pokud se cítíš dobře a nemáš žádná omezení od lékaře. Já sama jsem tato videa natáčela v 7. měsíci těhotenství. Je však potřeba brát ohled na své osobní rozpoložení a fyzickou kondici. Pokud se ti tedy některá z pozic nebude vyhovovat, zjednodušte si ji nebo ji vynechejte. Věřím, že „Klidná mysl“ a „Otevřené srdce“ udělají dobře nejen tobě, ale i tvému miminku.

Těším se na vás uvnitř online programu!

A kdyby vás ještě cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat na email alice@cyklickajoga.com. Ráda vám odpovím.