byznys kruh 

Mít okolo sebe jógovou komunitu spřízněných duší je poklad. Sdílej a uč se s podobně naladěnými lidmi.

O čem je byznys kruh?

Představ si online setkání podobně naladěných lidí, kteří mají chuť se posunout dál a sdílet své zkušenosti. Kruh probíhá ve skupince do 8 lidí.

A pro koho je? Pro lektorky jógy, majitelky jógových studií, ale taky pro tebe, pokud poskytuješ služby jako fyzioterapie, masáže, energetická práce, ženské kruhy atd.

Chceš, aby tvé podnikání bylo v souladu? Vyber si s nabízených témat a přidej se do komorní skupinky.

 

Podívejme se spolu, jak najít tvou jedinečnou cestu.

Jaká byla moje cesta?

 

  Když jsem před 8 lety vystudovala jógu v Indii, byla jsem nadšená, co všechno jsem díky praxi získala a tenhle pocit přerostl v touhu předat tuto zkušenost dál.

Začala jsem učit přátele a pak i v prvních jógových studiích. Krůček po krůčku jsem nabírala zkušenosti. A víte co? Ženy, které se mnou před těmi 8 lety začínaly se stále vrací. 

Jógu jsem učila dlouho na půl úvazku. A chtěla jsem se do dalšího studia i lektorování ponořit víc, ale zjistila jsem, že nemohu odučit tolik lekcí týdně, abych se tím uživila. A tak jste otevřela dveře online variantě. 

Naučila jsem se tvořit web, vyladit si svůj design. Studovala jsem, jak fungujou sociální sítě, reklama a prozkoumávala jsem, jestli je toto celé pro mě. A mě to nesmírně začalo bavit. 

A tak jsem si vyladila svou cestu, která je kombinací akcí naživo i online. Miluju skupinové lekce, workshopy, reatreaty (už asi 20x), individuální lekce i jógové festivaly. A do toho mě baví předávat kvalitní obsah a tvořit věci, které dávají smysl. 

Na cestě jsem udělala i pár přešlapů, ale to k podnikání a životu prostě patří a věřím, že jsem je přetavila ve skvělé životní zkušenosti.

Dneska mám vyladěný web, online programy,  a hlavně komunitu úžasných žen okolo sebe. 

Jsem nesmírně ráda, že jóga je mé povolání i poslání a velice ráda, předám tuto zkušenosti i tobě.

 

Jak byznys kruh vypadá?

Ztišení a naladění na záměr

Na začátku se propojíme s přítomným okamžikem, naladíme se na dech a zvolíš si svůj záměr pro setkání

Společné téma

Ponoříme se do jednoho vybraného tématu, které důkladně prozkoumáme pomocí vedené diskuze, brainstormigu a laskavé zpětné vazby.

Sdílení v kruhu

Máš možnost se dostat do kruhu podobně naladěných žen a růst společně s nimi.

Inspirace

Z 3 hodinového setkání si odneseš nejen kupu inspirace, ale jasné další kroky pro tvé podnikání, které doplním svými zkušenostmi.

Jaká témata pro mastermind chystám?

 

Máš na svých lekcích dostatek klientů? Mohlo by to být o fous lepší? Máš vlastně jasno v tom, pro koho učíš? Kolik klientů bys vlastně měla ráda na lekcích, abys byla spokojená?

Mastermind JAK MÍT PLNÉ LEKCE, bude o lidech, které chceme mít okolo sebe. Není to jen klient, není to položka na seznamu. Může to být tvoje jógová komunita. Pojď si ji vytvořit.

10. července 2024 10 – 13 | online ZOOM

 

Přemýšlíš, kde začít se sociálními sítěmi? Nebo už jsi začala a zatím to nemá hlavu a patu? Vůbec tě to nebaví a hlavně nemáš na to čas?

Žádnou kouzelnou mantru, která by vše vyřešila nemám. Ale mohu ti dát jednoduchý a srozumitelný návod, jak na základní kroky na sociálních sítích, abys mohla pokročit dál.

31. července 2024 10 – 13 | online ZOOM

Jsi spokojená s odměnou za své lekce? Děláš jógu pro radost, při rodičovské nebo na půl úvazku a cítíš, že by cena mohla být ještě někde jinde?

Pojďme se spolu podívat na to, jak si nastavit cenu za svou práci tak, abys v tom byla maximálně spokojená ty i tví klienti. Je možné se jógou živit? Těším se, až spolu tohle téma probereme.

21. srpna 2024 10 – 13 online ZOOM

 

15 + 9 =