lekce jógy v Opavě

Dovolte si zpomalit a naladit se na sebe v Jógovém ateliéru Luna.

"Když doplníme svůj pohár energie, můžeme pak radost rozdávat dál." Alice

Co si spolu můžeme v Opavě dopřát?

Má praxe vychází z hatha jógy, kterou jsem vystudovala v Indii. Ráda vás provedu lekcemi, které vedou k souladu. Na mých lekcích nenajdete výkon a srovnávání se, ale naopak laskavost a klid. Moc ráda se s vámi potkám v Jógovém ateliéru Luna.

KURZ JÓGY PRO MIMINKA| úterky dopoledne

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během lekce jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt. Kurz je rozdělený pro nemobilní miminka (do věku okolo 6 měsíců) a mobilní miminka (do věku 12 měsíců).

Prostor pro protažení a uvolnění je i pro mámy, tak aby načerpaly energii a naladily se na své tělo po porodu.

Kurz trvá vždy 4 týdny, zkušební lekce zdarma je 6. září a kurz startuje 13. září 2022.

TĚHOTENSKÁ JÓGA | středy 16:00 - 17:15

Těhotenská jóga je vhodná pro nastávající maminky nejen jako příprava těla na porod, ale také jako pomocník ke zklidnění mysli.

Na fyzické úrovni se naučíte, jak opečovat své tělo. Jóga pomáhá proti bolestem zad, křečovým žilám, nateklým nohám. Dozvíte se, jak využívat svůj dech během těhotenství. A na každé lekci je prostor pro důkladnou relaxaci k doplnění energie.

Moc ráda vás v Luně nebo u vás doma také provedu předporodním rituálem.

KURZ HATHA JÓGY | středy| 17:30 - 18:45

Kurz Hatha jógy je určený pro ty z vás, kdo máte chuť se ponořit do jógové praxe. Každý kurz je zaměřen na některé z témat, do kterého se pustíme hlouběji. Teď na podzim to bude téma jemnohmotné energie. Pokud vás zajímá, jak skrze jógovou praxi směřovat k harmonii, tak tohle téma vám přiblíží kousek jógové teorie. Co to je prána a jak o ni můžeme pečovat, kolik energetických obalů má naše tělo nebo co se děje, když nedýcháme správně.

Na jógamatce se můžete těšit na jemné zklidnění na začátku lekce pomocí dechu, protažení těla a jógovou praxi, která je někdy jemnější a jindy dynamičtější. V závěru každé lekce si můžete užít relaxaci. 

Další kurz na 6 týdnů začíná 14. září 2022

Ještě jsme se nepotkaly?

Vyzkoušej si se mnou jógu v pohodlí svého domova. A já se s tebou moc ráda uvidím, ať už online a nebo ještě lépe naživo.
Namasté. Alice