lekce v Opavě

 

Dopřejte si jógovou praxi jako cestu k uvolnění těla, zklidnění mysli a naladění na svůj vnitřní hlas.

Jógové lekce

 Přidejte se kdykoliv na otevřené lekce.

TĚHOTENSKÁ JÓGA | pondělky 16:15 - 17:30

Těhotenská jóga je prostorem ke zpomalení a naladění se na sebe a na miminko. Během jógové praxe se zaměřujeme na péči o tělo, mysl i duši. Tento komplexní přístup vám dá možnost prožít své těhotenství ve větší harmonii a přichystat se k porodu i šestinedělí. 

Lekce jsou vhodné od 12. tt, pokud byste si chtěly dopřát jógovou péči i dříve, neváhejte mě kontaktovat.

 

KLIDNÁ HATHA JÓGA | pondělky 18:00 - 19:15

Přejete si pečovat o své tělo a zklidnit svou mysl? Přichystala jsem pro vás lekce Klidné hatha jógy tentokrát s tématem péče o sebe. Dopřejte si laskavou jógovou praxi propojenou s dechovýma technikama a relaxací.

Na jaře se zaměříme na lekcích na podporu očisty těla, rozproudíme lymfatický systém a podpoříme také detoxikační procesy pomocí dechu. Dostanete tipy z jógy i ájurvédy, jak podpořit své tělo na jaře.

 

Lekce jsou vhodné pro začátečníky. Praxe hatha jógy je jemná a klidná. Pokročilí jogíni mohou kultivovavat své znalosti a dovednosti a rozšířit je o nové souvistlosti z pohledu mindfulness a ájurvédy.

Jóga pro mámy a mimi | středy 9 - 10

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během kurzu jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt.

Lekce jsou vhodné pro miminka od 6 týdnů do 1 roku.

Jóga pro mámy a batolata | středy 10:30 - 11:30

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka ve věku 1-3 roky je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během lekce jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt.

Lekce jsou vhodné pro batolátka od 1 do 3 let.

Ceník lekcí

Vyberte si podle toho, jaká varianta vám vyhovuje nejvíce. 

otevřená lekce | 230,-
permanentka 4 týdny | 800,-
permanentka 8 týdnů | 1600,-

Platba lekcí je možná na místě pomocí QR kódu nebo v hotovosti.

Rezervace

Místo

Těším se na vás nově v prostorách Matičního domu. Adresa je Rybí trh 177, Opava, 74601. Zaparkovat můžete pohodlně na placeném parkovišti před budovou. Kočárky je možné zaparkovat v přízemí a mezipatře budovy. Sál se nachází nahoře v 2. patře.

Těším se na vás.