lekce jógy v Opavě

Dovolte si zpomalit a naladit se na sebe v Jógovém ateliéru Luna.

"Když doplníme svůj pohár energie, můžeme pak radost rozdávat dál." Alice

Co si spolu můžeme v Opavě dopřát?

Má praxe vychází z hatha jógy, kterou jsem vystudovala v Indii. Ráda vás provedu lekcemi, které vedou k souladu. Na mých lekcích nenajdete výkon a srovnávání se, ale naopak laskavost a klid. Moc ráda se s vámi potkám v Jógovém ateliéru Luna.

TĚHOTENSKÁ JÓGA | pondělky 16:00 - 17:00 | nově

Těhotenská jóga je vhodná pro nastávající maminky nejen jako příprava těla na porod, ale také jako pomocník ke zklidnění mysli.

Na fyzické úrovni se naučíte, jak opečovat své tělo. Jóga pomáhá proti bolestem zad, křečovým žilám, nateklým nohám. Dozvíte se, jak využívat svůj dech během těhotenství. A na každé lekci je prostor pro důkladnou relaxaci k doplnění energie.

Moc ráda vás v Luně nebo u vás doma také provedu předporodním rituálem.

KURZ HATHA JÓGY | pondělky | 17:15 - 18:30

Kurz je určený pro začátečníky nebo pro ty z vás, kdo má chuť ukotvit se v základech. Dozvíte se, jak zdravě na jógové pozice (ásány), dechové techniky (pránájámu) i jak zrelaxovat tělo i mysl.

V kurzu neaspirujeme na to pojmout vše, ale důkladně probrat základ, na kterém můžete dál stavět. K praxi dostanete také skripta.

Další kurz na 6 týdnů začíná 14. března 2022

KURZ JÓGY PRO MIMINKA| úterky dopoledne

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během lekce jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt.

Prostor pro protažení a uvolnění je i pro mámy, tak aby načerpaly energii a naladily se na své tělo po porodu.

Kurz trvá 4 týdny a startuje 15. března 2022.

Ještě jsme se nepotkaly?

Vyzkoušej si se mnou jógu v pohodlí svého domova. A já se s tebou moc ráda uvidím, ať už online a nebo ještě lépe naživo.
Namasté. Alice