lekce jógy v Opavě

Dovolte si zpomalit a naladit se na sebe v Jógovém ateliéru Luna a v prostoru Krajinou duše.

"Když doplníme svůj pohár energie, můžeme pak radost rozdávat dál." Alice

Co si spolu můžeme v Opavě dopřát?

Má praxe vychází z hatha jógy, kterou jsem vystudovala v Indii. Ráda vás provedu lekcemi, které vedou k souladu. Na mých lekcích nenajdete výkon a srovnávání se, ale naopak laskavost a klid. Moc ráda se s vámi potkám v Jógovém ateliéru Luna.

KURZ JÓGY PRO MIMINKA| úterky dopoledne

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během lekce jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt. Kurz je rozdělený pro nemobilní miminka (do věku okolo 6 měsíců) a mobilní miminka (do věku 12 měsíců).

Prostor pro protažení a uvolnění je i pro mámy, tak aby načerpaly energii a naladily se na své tělo po porodu.

Kurz trvá vždy 4 týdny, jedna náhradní lekce je zdarma | 24. ledna 2023 začíná nový kurz. Nově můžete na lekce přijít i jednorázově.

TĚHOTENSKÁ JÓGA | středy 16:00 - 17:15

Těhotenská jóga je vhodná pro nastávající maminky nejen jako příprava těla na porod, ale také jako pomocník ke zklidnění mysli.

Na fyzické úrovni se naučíte, jak opečovat své tělo. Jóga pomáhá proti bolestem zad, křečovým žilám, nateklým nohám. Dozvíte se, jak využívat svůj dech během těhotenství. A na každé lekci je prostor pro důkladnou relaxaci k doplnění energie.

Moc ráda vás v Luně nebo u vás doma také provedu předporodním rituálem.

KURZ HATHA JÓGY | středy| 17:30 - 18:45

Kurz Hatha jógy je určený pro ty z vás, kdo máte chuť se ponořit do jógové praxe. Každý kurz je zaměřen na některé z témat, do kterého se pustíme hlouběji. 

Na jógamatce se můžete těšit na jemné zklidnění na začátku lekce pomocí dechu, protažení těla a jógovou praxi, která je někdy jemnější a jindy dynamičtější. V závěru každé lekce si můžete užít relaxaci. 

Další kurz na 6 týdnů začíná 11. ledna 2023 | tentokrát s tématem ájurvéda

KURZ JÓGA PRO MÁMY A BATOLATA | čtvrtky| 9 - 10

Kurz je určený pro mámy s batolátky od 1 do 2 let. Na lekcích se věnujeme cvičení pro maminky a psychomotorickému rozvoji miminek.  

Kurz trvá vždy 4 týdny, jedna náhradní lekce je zdarma | 26. ledna 2023 začíná nový kurz. Nově můžete na lekce přijít i jednorázově.

Ještě jsme se nepotkaly?

Vyzkoušej si se mnou jógu v pohodlí svého domova. A já se s tebou moc ráda uvidím, ať už online a nebo ještě lépe naživo.
Namasté. Alice