lekce jógy v Opavě

Dovolte si zpomalit a naladit se na sebe v Jógovém ateliéru Luna a v prostoru Krajinou duše.

"Když doplníme svůj pohár energie, můžeme pak radost rozdávat dál." Alice

Co si spolu můžeme v Opavě dopřát?

Má praxe vychází z hatha jógy, kterou jsem vystudovala v Indii. Ráda vás provedu lekcemi, které vedou k souladu. Na mých lekcích nenajdete výkon a srovnávání se, ale naopak laskavost a klid. Moc ráda se s vámi potkám v Jógovém ateliéru Luna a nově také v prostoru Krajinou duše.

KURZ JÓGY PRO MIMINKA| úterky dopoledne

Dopřejte si společný čas se svým miminkem. Jóga pro maminky a miminka je uzpůsobená tak, abychom podpořili přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Během lekce jsou nabízené aktivity přizpůsobené věku miminka. Interakce s maminkou posiluje pocit důvěry a rozvíjí komunikaci. A kontakt s ostatními dětmi motivuje k rozvoji a posiluje sociální kontakt. Kurz je rozdělený pro nemobilní miminka (do věku okolo 6 měsíců) a mobilní miminka (do věku 12 měsíců).

Prostor pro protažení a uvolnění je i pro mámy, tak aby načerpaly energii a naladily se na své tělo po porodu.

Kurz trvá 5 týdnů + jedna náhrada | nový kurz startuje 19. září 2023

TĚHOTENSKÁ JÓGA | středy 16:00 - 17:15 | otevřené lekce

Těhotenská jóga je vhodná pro nastávající maminky nejen jako příprava těla na porod, ale také jako pomocník ke zklidnění mysli.

Na fyzické úrovni se naučíte, jak opečovat své tělo. Jóga pomáhá proti bolestem zad, křečovým žilám, nateklým nohám. Dozvíte se, jak využívat svůj dech během těhotenství. A na každé lekci je prostor pro důkladnou relaxaci k doplnění energie.

Moc ráda vás v Luně nebo u vás doma také provedu předporodním rituálem.

Kurz Ásánová laboratoř| středy| 17:30 - 18:45 | NOVĚ

Ponořte se do jógové praxe o kousek hlouběji. Kurz Ásánová laboratoř kombinuje praxi hatha a restorativní jógy. Na každé lekci důkladně prozkoumáme jednu z jógových pozic tak, abyste bezpečně věděli, proč si ji zacvičit, jaké benefity přináší nebo naopak, kdy ji vynechat.

Naučíte se také různé varianty pozice, abyste si ji mohli přizpůsobit svým potřebám.

Nahlédneme také do filozofie a spirituálního přesahu každé z 10 ásán.
Lekce je vedená v klidném tempu, vhodná pro ty z vás, kdo potřebujete zpomalit a uvolnit se. Vychází z hatha jógy a na každé lekci uvolníme naše tělo pomocí restorativní praxe (s pomůckami jako je bolster, vločky a deky) a také pomocí relaxace. Nechybí také dechové techniky.
Kurz je vhodný jak pro začínající, tak pro zkušenější jogíny, jejichž přáním je přiblížit se skrze praxi o kousek blíž k sobě a vnitřní rovnováze.

Kurz začíná 20. září 2023 a obsahuje 10 lekcí

KURZ JÓGA PRO MÁMY A BATOLATA | čtvrtky| 10:30 - 11:30

Kurz je určený pro mámy s batolátky od 1 do 2 let. Na lekcích se věnujeme cvičení pro maminky a psychomotorickému rozvoji miminek.  

Kurz trvá 5 týdnů + jedna náhrada nový kurz startuje 21. září 2023

Ještě jsme se nepotkaly?

Vyzkoušej si se mnou jógu v pohodlí svého domova. A já se s tebou moc ráda uvidím, ať už online a nebo ještě lépe naživo.
Namasté. Alice