lekce jógy v Opavě

Dovolte si zpomalit a naladit se na sebe v Jógovém ateliéru Luna.

"Když doplníme svůj pohár energie, můžeme pak radost rozdávat dál." Alice

Co si spolu můžeme v Opavě dopřát?

Má praxe vychází z hatha jógy, kterou jsem vystudovala v Indii. Ráda vás provedu lekcemi, které vedou k souladu. Na mých lekcích nenajdete výkon a srovnávání se, ale naopak laskavost a klid. Moc ráda se s vámi potkám v Jógovém ateliéru Luna.

KURZ HATHA JÓGY | pondělky | 17:15 - 18:30

Kurz je určený pro začátečníky nebo pro ty z vás, kdo má chuť ukotvit se v základech. Dozvíte se, jak zdravě na jógové pozice (ásány), dechové techniky (pránájámu) i jak zrelaxovat tělo i mysl. 

V kurzu neaspirujeme na to pojmout vše, ale důkladně probrat základ, na kterém můžete dál stavět. K praxi dostanete také skripta. 

Další kurz začíná v  druhé polovině října 2021.

KURZ CYKLICKÉ JÓGY | pondělky 18:45 - 20:00

Cyklická jóga laskavým způsobem učí, jak naslouchat svému ženskému tělu. Dopřejte si jógovou praxi v souladu se svým menstruačním cyklem. Dovolte si zpomalit a nalaďte se na své potřeby.

V kurzu se dozvíte o čtyřech fázích, které s sebou přináší dary a stíny. Naučíte se pracovat se svým dechem. Dozvíte se, kdy je výhodné tělo posílit a kdy naopak si dovolit zpomalit. 

Kurz trvá 4 týdny a startuje 11.října 2021 v Luně.

KLIDNÁ JÓGA | středy 16:00 - 17:00

Dopřejte si zpomalení uprostřed týdne. Na otevřené lekci vás provedu jógovými ásánami, dechem a relaxaci za zvuku relaxační hudby. 

Každá lekce nese své téma, které pak můžete rozvíjet i mimo podložku. Těším se, že se spolu naladíme a vykročíme blíž k sobě. 

Souběžně s lekcí Klidné jógy probíhá i jóga pro děti v druhém sále.

Lekce jsou otevřené, můžete je navštívit, dle svých možností. 

TĚHOTENSKÁ JÓGA | středy 17:15 - 18:30

Těhotenská jóga je vhodná pro nastávající maminky nejen jako příprava těla na porod, ale také jako pomocník ke zklidnění mysli.

Na fyzické úrovni se naučíte, jak opečovat své tělo. Jóga pomáhá proti bolestem zad, křečovým žilám, nateklým nohám. Dozvíte se, jak využívat svůj dech během těhotenství. A na každé lekci je prostor pro důkladnou relaxaci k doplnění energie.

Moc ráda vás v Luně nebo u vás doma také provedu předporodním rituálem.

Ještě jsme se nepotkaly?

Vyzkoušej si se mnou jógu v pohodlí svého domova. A já se s tebou moc ráda uvidím, ať už online a nebo ještě lépe naživo.
Namasté. Alice