předporodní rituál

Dovol si vstoupit do nové role vědomě a oslav svou další životní etapu s radostí.

Předporodní rituál je o tobě. O tvé cestě ženy, o vědomém vstoupení do své síly.

Jak předporodní rituál vypadá?

Vždy to velmi záleží na tobě. Každý rituál je unikátní, má svou speciální atmosféru a tvořím ho na míru, podle toho, co si přeješ a jaký je tvůj záměr.

V kruhu nejbližších žen

Na rituál můžeš pozvat své blízké ženy. Může to být velmi komorní a nebo také krásná dámská jízda ve velkém stylu, záleží na tobě.

Síla sdílení v ženském kruhu

Začneme sdílením v ženském kruhu. Nabízí se téma porodu. Když zazní upřímné sdílení o (našem) příchodu na svět,  můžeme vnímat souvislosti, pochopit, plakat i smát se.

Pohýčkání pro tebe i pro tvé ženy

Opečuji tebe, ale energii dočerpají i ostatní ženy v kruhu. Užij si rebozo masáž, míchání aroma oleje na míru a relaxační doteky a malování hennou. Od 38. tt si můžeš v rámci rituálu dopřát také bylinkovou napářku.

Očista pomocí živlů

Těhotenství, porod i mateřství otevírají různé stíny. A ty budeš mít příležitost v rámci rituálu pracovat se svými strachy, pojmenovat si je, pustit je, očistit se.

Rituální přechod

Vstup do své nové role vědomě. Krok za krokem tě podpoříme na tvé cestě. Nejsi na to sama.

Oslava mateřství

Jsi v požehnaném stavu a tenhle zázrak si zaslouží oslavu. Dovol si věnovat si pozornost, z tohoto okamžiku pak můžeš čerpat nejen k porodu a během šestinedělí, ale i v mateřství.

2,5 - 4 hodiny hýčkaní

Prožij péči o sebe, po které se budeš cítit ve své síle. Načerpej energii nejen k porodu. Délku rituálu přizpůsobíme podle tvého přání.

Napoj se na sebe a své miminko

Na chvíli se zastav a uvědom si, jaký zázrak se děje. Když se naladíš na svůj dech, na své tělo, na své emoce, dostaneš cennž klíč v podobě obrovské důvěry v celý proces.

Prostředí, které si vybereš

Rituál se může odehrát v nádherných prostorách Krajinou duše v Opavě. A nebo se vše může uskutečnit i u tebe doma.

Mám pro tebe mnohem víc

Zasloužíš si tu nejlepší péči. K rituálu patří květiny, míchání aroma oleje, rebozo, masáž i malování hennou. To všechno si zasloužíš!

Milé nastávající maminky, nechte se hýčkat, nechte o sobe pečovat a prožijte si svůj předporodní rituál. Pokud se svěříte do péče Alinky, budete se cítit jako znovuzrozené, šťastné, plné energie a vznášet se na obláčku, tak jako já. Ach… Bylo to opravdu příjemné a obohacující odpoledne nejen pro mě jako nastávající maminku, ale i ostatní ženy, které mě na rituálu doprovázely. Opravdový balzám pro duši i tělo. Dopřejte si jej také, Alinka vás s láskou a citem rituálem provede a opečuje, jako nikdo jiný.

Lenka Poštulková

Předporodní rituál s Alinkou byl úžasný. Věřím, že se dá pro každou ženu vytvořit na míru. Já si užívala tu propracovanost. Harmonické propojení všech elementů (voda, oheň…), hojnost, hýčkaní, pozornost, sdílení, vůně, chutě, péče o tělo i duši budoucí maminky. Přechodový rituál byl nádherný a jsem za něj velmi vděčná. Vnímala jsem celý tento rituál jako hlubší cestu k sobě i k miminku.

Silvie Koudelková

Kolik předporodní rituál stojí?

 

Kdy jde vhodné si rituál dopřát?

Nejlepší doba je 3 – 4 týdny před porodem.

Kde si můžeš rituál se mnou dopřát?

Žiju a tvořím v Opavě. Ráda za tebou přijedu po celém Moravskoslezském kraji. A mívám cesty také do Brna. Jsi odjinud? Klidně mi napiš a já ti ráda doporučím některou z mých podobně naladěných kolegyní.

Můžu si rituál dopřát, i když už dítě/děti mám?

No ba že! Jasně, vstupuješ do nové role více násobné mámy. A třeba budeš mít chuť svůj další porod někam posunout. I k tomu je rituál skvělý.

Mohla bych rituál věnovat dceři nebo kamarádce?

Ano, ale měla by o vašem záměru vědět a souznět s ním. Nejdříve to s ní prodiskutujte.

Je možné udělat rituál pro dvě kamarádky s podobným termínem porodu?

Skvělý nápad. Jistě už prožíváte podobné radosti a starosti. Věřím, že tohle vás skvěle podpoří na společné cestě přátelství. Cena je v takovém případě nižší.

Kdo dělat tyhle nádherné fotky?

Moje dvorní fotografka Kristýna Šenfeldová. Takže pokud jste z Moravskoslezského kraje a toužíte zachytit skrze čočku své těhotenství, předporodní rituál nebo rodinnou pohodu, tak Kristýnku doporučuji všemi deseti.