Kontakt

Pokud se potřebuješ zeptat, ráda ti poradím. Neváhej mi napsat.

  ALICE MIČUNEK

  +420 732 818 514

  vsouladu@alicemicunek.cz

  Bezručovo nám. 3, 746 01, Opava

  IČ: 04867785

  Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 2/2016
  Zapsána v živ. rejstříku Magistrátem města Brna

  O mně

  Provázím ženy na cestě k jejich hluboké vnitřní moudrosti. Mými pilíři jsou jóga, dech, meditace, cykličnost, ženské kruhy a rituály.

  Jsem. Jsem tady a teď. Jogínka, manželka, máma, tvůrkyně. Nálepek a rolí je určitě více, ale možná nejsou potřeba. Jednoduše SO HAM – já jsem.

  Jóga je pro mě obrovskou studnicí moudrosti a zdroj hlubokého napojení na sebe. To, že mohu toto učení předávat dál vnímám s vděčností a jsem šťastná, že mé poslání je zároveň mou prací.

  O mojí cestě k józe, o Indii i mých projektech najdete rozhovor na webu Žij úspěšně.

   

  Mohlo by tě zajímat, že:

  • jógu jsem poprvé cvičila, když mi bylo 12 let a od té doby je v mém životě
  • v Indii jsem strávila rok svého života (a věřím, že se tento čas prodlouží)
  • lektorský kurz hatha jógy RYT200 jsem studovala v indické Rishikeshi, v ašrámu Parmath Nikethan
  • jsem vegetariánka
  • miluju ladacké hory a masala čaj
  • největším uvolněním je pro mě sbírat byliny a nebo se prohřát v sauně

  Jóga je pro mě každodenní praxe i mimo podložku

  Mé srdce si získala Indie, kde jsem se zamilovala do ladackých hor a masala čaje. Ať už byly moje cesty jakkoliv daleké, vždycky mi ukázaly něco hlubokého o mně. Skrze jógovou praxi, meditace, vnímání souvislostí a nespočet setkání s úžasnými lidmi, jsem nastoupila na cestu, která mi dává smysl a naplňuje mě vděčností.

  Miluju každé ÓM, každou shavásanu a všechny vaše úsměvy po společné jógové praxi. Jsem vděčná, za každou ženu, která mi zrcadlí kousek sebe a která má odvahu žít v souladu.

  Lekce jemné jógy mi dávají pocit zklidnění a to je to, co jsem hledala. Při první hodině, kterou jsem navštívila, jsem byla mile uvítána a především překvapena, že jsem někde, kde se "jen" necvičí. Jsou to chvíle, které mám opravdu sama pro sebe a jsem ráda, že si je můžu užívat v tak milé společnosti.

  – Markéta, účetní

  Na tvoji Jógu v souladu s obrovskou láskou vzpomínám. Pro mě to bylo úplně to nejzákladnější, co jsem mohla "použít" pro obnovu a probuzení svého ženství a intuice. Díky tobě si míchám bylinky, zkusila jsem napářku. Pro mě je jóga v souladu nejenom hezký slogan, ale vědomé rozhodnutí.

  – Eva Látová

  Díky Alici a cyklické józe jsem vstoupila do světa fungování ženského těla a emocí, od kterých jsem byla téměř celý život odpojená. Díky prostoru, který Alice vytváří mám pocit, že někam patřím. Každá žena by měla mít možnost sdílet svůj život v kruhu dalších žen. Děkuji za všechno.

  – Maria, marketingová managerka