byznys konzultace 

„Učit jógu je poslání. Je potřeba najít cestu, jak vybalancovat spirituální stránku s tou ryze praktickou.“

O čem jsou jógové konzultace?

Podívejme se spolu na tvou cestu jógy & podnikání. Ráda tě provedu cestami tvoření naživo i online. A předám ti zkušenosti, které jsem za 8 let svého jógování i podnikání nasbírala já. 

Nejsem tu od toho, abych ti řekla, jak má tvá cesta vypadat. Na tu se společně naladíme skrze meditace. Mohu ti sdílet, co aktuálně na poli jógy a marketingu funguje a co už ne. Mohu ti nabídnout nestranný pohled na tvou stávající tvorbu a přinést nápady a srozumitelné postupy, jak dál.

Ať už tvoříš jógu na plný nebo poloviční úvazek nebo jen pro radost, připadá mi nesmírně důležité v našem odvětví najít balanc tak, abychom nevyhořely. Tvořit, dávat a zároveň v tom celém nezapomenout na sebe.

 

Podívejme se spolu, jak najít tvou jedinečnou cestu.

Jaká byla moje cesta?

 

  Když jsem před 8 lety vystudovala jógu v Indii, byla jsem nadšená, co všechno jsem díky praxi získala a tenhle pocit přerostl v touhu předat tuto zkušenost dál.

Začala jsem učit přátele a pak i v prvních jógových studiích. Krůček po krůčku jsem nabírala zkušenosti. A víte co? Ženy, které se mnou před těmi 8 lety začínaly se stále vrací. 

Jógu jsem učila dlouho na půl úvazku. A chtěla jsem se do dalšího studia i lektorování ponořit víc, ale zjistila jsem, že nemohu odučit tolik lekcí týdně, abych se tím uživila. A tak jste otevřela dveře online variantě. 

Naučila jsem se tvořit web, vyladit si svůj design. Studovala jsem, jak fungujou sociální sítě, reklama a prozkoumávala jsem, jestli je toto celé pro mě. A to mě nesmírně začalo bavit. 

A tak jsem si vyladila svou cestu, která je kombinací akcí naživo i online. Miluju skupinové lekce, workshopy, reatreaty (už asi 20x), individuální lekce i jógové festivaly. A do toho mě baví předávat kvalitní obsah a tvořit věci, které dávají smysl. 

Na cestě jsem udělala i pár přešlapů, ale to k podnikání a životu prostě patří a věřím, že jsem je přetavila ve skvělé životní zkušenosti.

Dneska mám vyladěný web, online programy,  a hlavně komunitu úžasných žen okolo sebe. 

Jsem nesmírně ráda, že jóga je mé povolání i poslání a velice ráda, předám tuto zkušenosti i tobě.

 

Spolupráce s Ali mi pomohla ujasnit si, co vlastně chci a v čem se můžu posunout. Důležité pro mě bylo, že vše probíhalo laskavým a citlivým způsobem. Nastavila mi zrcadlo, pomohla mi podívat se na mou situaci s nadhledem a podpořila mě v konkrétních krocích, které bylo potřeba udělat. Díky velkým zkušenostem z oblasti lektorování jógy jsem měla pocit, že mi opravdu rozumí.

Gabriela, fyzioterapeutka a jogínka

Co ti mohu nabídnout?

 

90 minut | 2000,-

270 minut | 5000,-

S čím ti mohu pomoci?

Grafický design

Jedinečný love brand pro tvé sociální sítě, tištěné materiály i web. Používám program Canva.

Marketing pro sociální sítě

Základní nastavení marketingové strategie pro začátečníky pro tvorbu naživo i online.

Tvorba webu

Já se postarám o vizuál a můj muž pro tebe vytvoří technickou stránku vyladěného webu na míru. Pracujeme ve WordPressu se šablonami Divi.

Nastavení mailingu

Naučím tě, jak pečovat o tvou jógovou komunitu pomocí vyladěného mailingu. Pracuju s Mailerlitem.

Jak byznys konzultace vypadají?

5

Kde se potkáme?

Setkání probíhají online na platformě ZOOM, případně Whatsapp nebo ti jednoduše zavolám. Pokud bys měla zájem potkat se naživo, osobní setkání je možné v Opavě nebo v Brně.

5

Vyplnění dotazníku

Před naším setkáním tě poprosím o vyplnění dotazníku, abych se mohla na naši schůzku připravit.

5

Meditace & záměr

Součástí konzultace je zpomalení, ztišení, naladění na sebe a tvůj záměr.

5

Co budeme řešit?

Záleží zcela na tobě, ať už to bude cokoliv, ráda ti předám své zkušenosti a najdeme cestu, jak na to, abys byla v tvém podnikání spokojená.

5

Co získáš?

Podporu a jasnou představu o tom, kam nasměrovat svou pozornost. A taky konkrétní marketingové a byznysové doporučení a inspiraci.

11 + 3 =