Online kurz

Cyklická jóga
pro vědomou ženu

Přála by sis žít v souladu se svou ŽENSKOSTÍ? Přeješ si NASLOUCHAT svému tělu? Toužíš po tom si opravdu odpočinout? Chceš si zacvičit jógu doma?

Přeješ si žít v souladu se svou ženskostí?

Věřím, že někde hluboko v sobě uvnitř vnímáš svůj potenciál. Víš, že se v tobě skrývá úžasná žena plná síly. Možná cítíš, že někde pod slupkami strachu a obav se žije opravdová bohyně. Třeba jsi unavená ze všech povinností. Možná, že přes všechny ty starosti nemáš dost času pro sebe. Ráda by sis dopřála to, po čem toužíš, jenže se najde často „ale“.

Neboj se, nejsi v tom sama. Každá z nás má občas touhu zachránit celý svět a jindy zalézt do postele pod peřinu s prosbou, ať nás nechají všichni být.

Pokud máš touhu naladit se na sebe, porozumět svému tělu a hýčkat se Online kurz Cyklické jógy je tady pro právě pro tebe.

O čem je online kurz

Cyklická jóga pro vědomou ženu?

Online kurz Cyklická jóga je určen ženám, které se chtějí otevřít své ženskosti. Je to kurz, který otevírá bránu do ženské duše díky józe, relaxaci a seberozvojovým technikám. Pokud se potřebuješ naladit na sebe a chceš pečovat o svou energii, tohle je téma, které tě bude zajímat. Pokud chceš být více v harmonii se svou ženskou stránkou, pokud cítíš, že je potřeba zvolnit, ráda tě opečuji v online kurzu.

 • NPorozumíš hlouběji svému ženskému tělu.
 • NNaučíš se sledovat svůj ženský cyklus.
 • NNaučíš se pracovat se svými slabými a silnými stránkami menstruačního cyklu.
 • NBudeš umět pracovat se svou energií efektivněji.
 • NNaladíš se na svou vnitřní ženu.
 • NZacvičíš si jógu z pohodlí svého domova, navíc v souladu s tvým cyklem.
 • NNaučíš se opravdu relaxovat.

Bude mi ctí být
tvou průvodkyní

Mé jméno je Alice Mičunek. Miluji jógu, díky ní jsem pochopila své tělo i mysl. Cyklická jóga mi dala příležitost naladit se i na svou ženskou duši. S vděčností předám toto vědění i tobě, abys i ty mohla žít v souladu se svou ženskostí.

Jak vypadá online kurz Cyklické jógy?

stránek vymazleného ebooku

minut jógových videí

audio relaxace

seberozvojových technik

Vyladila jsem pro tebe komplexní balíček, který propojuje teorii s praxí. Zvu tě do jógového světa, kde poznáš lépe své tělo, užiješ si dechová cvičení a prozkoumáš svou ženskost pomocí seberozvojových technik. A jak to bude vypadat?

Na co se můžeš těšit v členské sekci?

4 části podle tvého cyklu

V členské sekci najdeš 4 části, které tvoří náš ženský cyklus. Tyto fáze jsou připodobňovány v přírodě ke čtyřem ročním obdobím. A jsou v nich ukryty také čtyři důležité archetypy ženství – Panna, Matka, Kouzelnice a Vědma. V každé z těchto čtyř fází najdete pro dané téma teoretickou část v podobě ebooku a praktická část – jógové video, relaxace a seberozvojevé techniky.

Vymazlený ebook

Na 123 stránkách se dozvíš o tom, jak fungují jednotlivé fáze menstruačního cyklu. Poznáš, jaký potenciál a stíny v sobě jednotlivé fáze skrývají a naučíš se s nimi pracovat. Ebook bude tvým průvodcem po dobu několika cyklů.

Praktická jógová videa

Pro každou fázi je pro tebe nachystané jedno jógové video. Jógová praxe je uzpůsobená podle rytmu tvého cyklu. Můžeš si tedy užít lekce relaxační i dynamické. A je úžasné, že se k nim vždycky můžeš vrátit!

Uvolňující relaxace a vizualizace

Pro každou fázi na tě čeká 10 – 15 minutová relaxace. Můžeš si ji pustit kdykoliv podle potřeby nebo ji použít k uvolnění po jógové praxi.

Seberozvojové techniky

Bez vlastní iniciativy to nepůjde. Pokud si přeješ pokročit na své cestě dál, bude potřeba prozkoumat sebe sama, pochopit se a přijmout se. K tomu ti budou tyto techniky skvělým pomocníkem.

Online program Cyklická jóga pro vědomou ženu je pro tebe, pokud…

Máš touhu na sobě pracovat.

Toužíš po pohýčkání svého těla.

Chceš se naučit relaxovat.

Přeješ si prožívat svůj menstruační cyklus zdravěji.

Chceš si dopřát jógovou praxi z pohodlí domova.

Ráda bys porozuměla svému menstruačnímu cyklu.

Chceš být vědomou ženou.

Už nechceš spěchat a stresovat se.

Vydej se na cestu k sobě samé!

Nehledej venku, ale začni zkoumat to, co je uvnitř. Tam se nachází odpovědi na všechny tvé otázky. Udělej si jasno a vykroč na svou cestu.

A jak to vypadá uvnitř online programu?

Fáze Panny - čas pro akci

 • Začni naslouchat sama sobě pomocí Cyklického kalendáře
 • Naučíš se plánovat v souladu se svým cyklem
 • Poznáš sílu afirmací
 • Zacvičíš si dynamickou jógovou praxi, která ti pomůže se koncentrovat

Fáze Matky - čas pro láskyplnou komunikaci

 • Prozkoumáš Zahradu svého středu
 • Vyzkoušíš praktický komunikační rituál
 • Naučíš se oceňovat se
 • Zacvičíš si uvolňující jógovou praxi pro otevření se novým možnostem

Fáze Kouzelnice - čas pro očistu

 • Vyzkoušíš si důkladnou očistu a to hned na několika úrovních
 • Naučíš se techniku, která ti pomůže řešit nepříjemné situace
 • Provedu tě dechovou technikou, která uvolňuje nahromaděné napětí
 • Zacvičíš si jógovou praxi, která tě uvolní

Fáze Vědmy - čas na zastavení se

 • Naučíš se, jak zpomalit
 • Prozkoumáš další způsob, jak se dostat blíž k sobě pomocí deníku
 • Zharmonizuješ své tělo pomocí další dechové techniky
 • Dopřeješ si velmi jemnou restorativní jógovou praxi, vhodnou i v období menstruace

Kolik online program stojí?

Cena online programu je 1.690,- Kč

Co všechno tedy získáš?

Zakoupením online programu získáš přístup do členské sekce a v ní na tebe čekají:

 • 4 moduly podle jednotlivých fází cyklu
 • 4 jógová videa pro každou fázi v délce od 20 do 40 minut. Celkem je to 107 minut jógové praxe, kterou si můžeš užít opakovaně, kdykoliv si budeš přát
 • 4 audio nahrávky relaxace nebo vizualizace, v délce od 10 do 15 minut. Dohromady je to tedy téměř 50 minut odpočinku, který si můžeš dopřát kdykoliv, podle své potřeby
 • celkem 123 stránek ebooku, které ti vysvětlí potřebné základy a řadu seberozvojových technik

Máš ráda dárky navíc?
Tady jsou pro tebe bonusy k programu zdarma.

Pracovní listy

Tahle povedená pomůcka tě provede krok za krokem praktickými úkoly. Budou se ti tak dělat snadněji a nemusíš ztrácet čas přípravami. Vše je přichystáno k okamžitému použití.

Ebook Bylinky pro bohyně

Tak to fakt chceš. Ebook s 10-ti úžasnými recepty! Je libo čaj pro bohyně nebo levandulové smoothie? V ebooku najdeš mé nejoblíbenější bylinkové recepty.

Co když by ti online program neseděl?

Záleží mi na tvé spokojenosti, a proto máš možnost do 14-ti dní online kurz vrátit. A bez udání důvodů dostaneš své peníze zpět.

Možná tě ještě zajímá…

Je pro mě online program Cyklické jógy vhodný, pokud jsem jógová začátečnice?

Ano. Jógová praxe je sestavena velmi jemně a také citlivě k našemu ženskému cyklu. Vždy respektuj své tělo a jeho možnosti. Právě téma naslouchání si se budeme uvnitř kurzu věnovat. Pokud by sis nebyla jistá, neváhej mi napsat email, ráda ti poradím.

Můžu se k lekcím jógy nebo k relaxacím vrátit později?

Skvělá zpráva. Rozhodně ANO. Můžeš si zacvičit podle svého cyklu, když ucítíš, že si chceš dát do těla, zvol dynamičtější lekci, když se budeš chtít uvolnit, dopřej si některou z relaxací. Nechej se inspirovat a zvol si rytmus podle sebe.

Znám knihu Cyklická žena a Rudý měsíc, obohatí mě i přes to Online kurz Cyklické jógy?

Věřím, že ano. Pokud znáš knihu Cyklická žena, tím lépe pro tebe, už máte kus práce za sebou. V online programu na tebe čeká řada dalších přínosných technik a hlavně jógová praxe a dechová cvičení, která ti dají další rozměr. Pokud jsi knihy od Mirandy Gray nečetla, nevadí, najdeš je v doporučené literatuře, ale celý program vám bude přínosný i bez jejich přečtení.

Jak dostanu přístup do online programu?

Prakticky to vypadá tak, že po zaplacení online kurzu ti na mail přijdou přihlašovací údaje. Pomocí nich se dostaneš do členské sekce, která pro tebe bude kdykoliv k dispozici.

Jak dlouho celý online program vlastně trvá?

To záleží je na tobě. Nejkratší časový úsek je jeden měsíc – jeden tvůj cyklus. Ale budete mít přístup k programu neomezeně. Můžeš se tedy k jakékoliv fázi kdykoliv vrátit. Některé praktické úkoly ti zaberou jen 10 minut, jiné jsou opravdu dlouhodobé a záleží na tobě, kdy jej dokončíš.

Je nějaké zdravotní omezení, které by mi bránilo v online kurzu?

Pokud máš nějaké dlouhodobé zdravotní potíže, bude rozhodně lepší, když tvůj zájem o jógu prodiskutujete se svým ošetřujícím lékařem. Vždycky je vhodnější svůj aktuální stav také konzultovat s jógovým lektorem či lektorkou. Protože se bohužel neuvidíme osobně, při jakýchkoliv pochybnostech ohledně tvého zdravotního stavu a praxe, mě neváhejte kontaktovat přes email. Ráda poradím.

Těším se na tebe uvnitř online programu!

A kdyby tě ještě cokoliv napadlo, neváhejte mi napsat na email vsouladu@alicemicunek.cz. Ráda ti odpovím.