Péče v mateřství ájurvédsko - jógové online workshopy

11. a 18. ledna 2022 | online nebo později ze záznamu

Naživo je naživo. Co si budeme vykládat. Ale situace je taková jaká je a my věříme, že vám další online ájurvédsko – jógové workshopy udělají radost. Udělejte si čas pro sebe doma. Přinášíme tolik důležité téma péče v těhotenství a během kojení. Dovolte si říct o prostor pro sebe, zapalte si svíčku a rozbalte jógamatku. 

načerpej energii a zařaď do svého dne rituály, které tě dosytí

Na co se můžeš těšit na online workshopech:

ÁJURVÉDSKÁ ČÁST s Hankou:

praktické ájurvédské tipy v těhotenství a po porodu
jak podpořit své tělo pomocí stravy a bylin
jak podpořit své tělo pomocí denních návyků

JÓGOVÁ PRAXE s Alicí:

jemná praxe těhotenské nebo poporodní jógy
dechové techniky
hluboká relaxace

Péče během těhotenství | 11. ledna 2022 | 17:00 - 19:30

Během těhotenství jsou mnohá „mělo by se“. Na workshopu s Hankou se dozvíte, jak na toto období nahlíží ájurvéda. Dostanete praktické tipy, které můžete do své stravy i denních návyků zařadit ihned.

Jógová praxe od Alice vám přinese čas naladění se na sebe i na miminko. Užijte si tolik potřebné uvolnění, které se hodí nejen k porodu.  Poklady i lekce vám zůstanou, abyste se k nim mohly kdykoliv vrátit.

Péče po porodu | 18. ledna 2022 | 17:00 - 19:30

Období péče o miminko je nádherné období, ale budeme-li upřímné může to být i pořádná výzva. Je to o hledání harmonie mezi tím kolik energie a času dáváme miminku a kolik ji můžeme dát sobě. 

Díky našemu workshopu se naučíte, jak efektivně doplňovat energii skrze jídlo i denní návyky. Z ájurvédského pohledu vám Hanka prozradí, jak podpořit kojení a přispět k regeneraci těla.

Jógová praxe s děťátkem je jiná než na co jsme byly doposud zvyklé. Alice si pro vás připravila lekci složenou z tří 20ti minutových bloků – naladění na sebe skrze dech, jemné uvolnění pomocí jógové praxe se zaměřením na uvolnění zad a péčí o pánevní dno a na závěr relaxaci.  Vše vám bude k dipozici i později ze záznamu.

 

 

Kdo tě provede online lekcí?

Alice Mičunek

Alice Mičunek

jogínka

 Jóga se stala mou každodenní radostí. Vystudovala jsem ji v Indii, ale další škola je každodenní praxe na podložce i mimo ni. Tahle online varianta workshopů mě fakt baví. Můžeme se potkat a nemusíme jezdit přes celou republiku. Jsem vděčná, že vám můžu své jógové poznatky předat i touto cestou.
Hanka Svíčka

Hanka Svíčka

průvodkyně ájurvédou

Pro mě osobně je ájurvéda selský rozum v ryzí podobě. Jde si zlatou střední cestou bez extrémů. Ve své praxi se zaměřuji na vliv stravy na naše zdraví a mysl a na sebepéči – zdravé návyky. Nabízím konzultace, semináře o ájurvédě a kurzy vaření. Mám za sebou tři roky studia v Ájurvédské Gurukule v Praze pod vedením MUDr. Martiny Ziskové.
www.cestouajurvedy.cz

Dopřej si čas pro sebe, nikdo jiný to za tebe neudělá.

„Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe máma může udělat.“
Alice

Jak to probíhá prakticky?

Pokud máš chuť se k nám přidat na online setkání, tak po uhrazení lekce dosteneš na tvůj mail odkaz na Zoom. Kdybys náhodou online lekci nestihla, nevadí. Dělám záznam, který následně posílám všem účastnicím taktéž k dispozici.

Jak se mohu podívat na záznam?

Pokud jsi nestihla online lekci, tak po uvedeném čase budu zasílat záznam. I následně je možné si zakoupit záznam. Po uhrazení lekce ti přijde na mail odkaz, který si můžeš přehrát na youtube.

S jógou teprve začínám...

No tak to je skvělé. Moc ráda tě provedu zdravými a jemnými základy jógové praxe i očistných technik. 

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat.

 +420 732 818 514

vsouladu@alicemicunek.cz