Lednové online lekce z pohodlí tvého domova

online nebo později ze záznamu

Naživo je naživo. Co si budeme vykládat. Ale situace je taková jaká je a já věřím, že se vám online lekce udělají radost. Udělejte si čas pro sebe doma. Zapalte si svíčky, dovolte si říct o prostor pro sebe a rozbalte jógamatku. 

udělej si prostor pro sebe doma a dovol si uvolnit se

Na co se můžeš těšit online lekci:

JÓGOVÁ PRAXE:

praxe Hatha jógy, restorativní jógy nebo Cyklické jógy
klidné tempo 
bez tlaku na výkon
všechny lekce jsou vhodné i pro těhotné ženy

 

DECHOVÉ TECHNIKY

pránájáma pro harmonizaci

RELAXACE

hluboké uvolnění těla
vizualizace

Nové začátky | záznam

Jemná jógová praxe, která vybízí ke zpomalení a naladění na své opravdové potřeby a sny. Pojďte se zastavit a uvědomte si, kam chcete, aby směřovaly vaše další k(roky). 

Na vlně dechu | záznam

Praxe zaměřená na dechové techniky. Dopřejte si uvolnění zad a nalaďte se na rytmus svého dechu. Dovolme si pustit, co už neslouží a dejme prostor novému.

Pozdrav Měsíci | nový termín 2.února 2022

Naučte se jemnou sestavu Pozdrav Měsíci. Její povaha je uzemňující a  ukotvující. Na fyzické rovině se zaměříme na kyčle a stabilitu v dolních končetinách. Na jemné úrovni se dotkneme našich kořenů, ze kterých můžeme růst.

Laskavá praxe | 26. 1. 2022

Zkusme nepřepálit start. Tahle jógová praxe nám připomene, že není potřeba spěchat. Dovolme si setrvat v restorativních pozicích, které uvolní tělo i mysl. Nalaďte se na laskavost jako prostředek sebelásky.

Kdo tě provede online lekcí?

Alice Mičunek

Alice Mičunek

jogínka

 Jóga se stala mou každodenní radostí. Vystudovala jsem ji v Indii, ale další škola je každodenní praxe na podložce i mimo ni. Tahle online varianta workshopů mě fakt baví. Můžeme se potkat a nemusíme jezdit přes celou republiku. Jsem vděčná, že vám můžu své jógové poznatky předat i touto cestou.

Dopřej si čas pro sebe, nikdo jiný to za tebe neudělá.

„Pečovat o sebe je podle mě to nejdůležitější, co pro sebe máma může udělat.“
Alice

Jak to probíhá prakticky?

Pokud máš chuť se k nám přidat na online setkání, tak po uhrazení lekce dosteneš na tvůj mail odkaz na Zoom. Kdybys náhodou online lekci nestihla, nevadí. Dělám záznam, který následně posílám všem účastnicím taktéž k dispozici.

Jak se mohu podívat na záznam?

Pokud jsi nestihla online lekci, tak po uvedeném čase budu zasílat záznam. I následně je možné si zakoupit záznam. Po uhrazení lekce ti přijde na mail odkaz, který si můžeš přehrát na youtube.

S jógou teprve začínám...

No tak to je skvělé. Moc ráda tě provedu zdravými a jemnými základy jógové praxe i očistných technik. 

Můžu ti ještě nějak poradit?

Určitě neváhej napsat nebo zavolat.

 +420 732 818 514

vsouladu@alicemicunek.cz